• آپارات
  • اینستاگرام

دفترچه کاردانی علمی کاربردی

کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه کاردانی علمی کاربردی : یکی از دانشگاه هایی که امروزه متقاضیان بسیاری را پیدا کرده است دانشگاه علمی کاربردی می باشد . طبق آخرین اطلاعیه ای که در وب سایت رسمی سازمان سنجش کشور منتشر شده است دفترچه مربوط به حوزه ی کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی نیمسال دوم سال تحصیلی 95-96 قابل مشاهده و دانلود می باشد . ( برای دانلود دفترچه می توانید به کانال تلگرام ما مراجعه نمایید . )  با توجه به نزدیک شدن به تاریخ آغاز دوره های کلاسی این دانشگاه ها می توانید با مشاورین با تجربه ی بخش مشاور تحصیلی ” مشاور ما ” تماس حاصل نمایید و بهترین راهنمایی را در زمینه ی انتخاب رشته دانشگاه دریافت نمایید .

مشاوره دانشگاه علمی کاربردی :

دانشگاه های علمی کاربردی به طور کلی سالانه 2 بار دانشجو می پذیرند و این جذب دانشجو در مهر ماه و بهمن ماه صورت می گیرد . در صورتی که می خواهید در این دانشگاه ها به ادامه تحصیل بپردازید می توانید با بخش مشاوره تحصیلی و مشاوره تلفنی دانشگاه علمی کاربردی تماس حاصل نمایید و بدون هیچ گونه مراجعه حضوری کلیه ابهام های موجود در این زمینه را از بین ببرید . علاوه بر موارد ذکر شده با مراجعه به کانال تلگرام مشاور ما می توانید به اطلاعاتی بیشتر در این زمینه دست یابید .

مشاور تحصیلی کاردانی علمی کاربردی :

منظور از دوره کاردانی در واقع همان فوق دیپلم می باشد . تمامی اشخاصی که در تمامی رشته های تحصیلی دوره دبیرستان نظیر کاردانش ، فنی حرفه ای ، انسانی ، تجربی و ریاضی دیپلم دریافت نموده اند قادر به ثبت نام در دوره کارادانی دانشگاه علمی کاربردی می باشند . یکی از مهم ترین نکاتی که در این دانشگاه ها وجود دارد عدم محدودیت در انتخاب رشته تحصیلی می باشد . به بیان ساده تر در دانشگاه علمی کاربردی این امکان وجود دارد که رشته ای که می خواهید در دانشگاه به مطالعه آن بپردازید با رشته مدرک دیپلمتان همخوانی نداشته باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مشاور تحصیلی دانشگاه مجموعه “مشاور ما” تماس حاصل نمایید هم چنین از طریق اینستاگرام مشاور ما نیز می توانید با ما همراه باشید .

 

 

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *