• آپارات
  • اینستاگرام

ثبت نام برای خرید اقساطی خدمت سربازی

 

ثبت نام برای خرید اقساطی خدمت سربازی : اخرین مهلت ثبت نام برای خرید اقساطی خدمت سربازی تا ابتدای شهریور ماه سال 96 می باشد . مشمولان خرید اقساطی سربازی به شرط اینکه حداقل هشت سال از غیبتشان گذشته باشد می توانند برای خرید سربازی خود اقدام نمایند و با در دست داشتن مدارک مورد نیاز و پرداخت اقساط ، کارت پایان خدمت خود را دریافت نمایند .

شرایط خرید سربازی :

در سال جاری نیز همانند سال گذشته دولت در لایحه ی بودجه ، شرایطی یکسان برای مشمولان در نظر گرفته است . مطابق با بند “ب” از تبصره ی “11” در لایحه بودجه سال جدید ، دولت موظف است تمامی افرادی که مشمول به خدمت سربازی هستند و بیشتر از 8 سال از غیبت آن ها می گذرد در صورت دریافت جریمه طول مدت زمان غیبت آن ها به صورت اقساط و نقد ، از خدمت سربازی معاف نماید . با برقراری تماس تلفنی با مشاورین بخش مشاوره تحصیلی مجموعه” مشاور ما “می توانید دقیق تر با این مسائل آشنایی پیدا کنید .

طبق این تبصره به ازای هر سال غیبت مازاد بر 8 سال ، بر مبلغ مربوط به جریمه ،  10 درصد افزوده خواهد شد . علاوه بر موارد ذکر شده اگر مدت غیبت بیش از 6 ماه باشد ، مبلغ یک سال جریمه برای فرد در نظر گرفته خواهد شد . ناگفته نماند برای مشمولانی که متاهل می باشند 5 درصد و برای مشمولانی که دارای فرزند می باشند به ازای هر یک از فرزندان 5 درصد از کل هزینه ی جریمه کاسته خواهد شد .

برای اطلاع از مواردی از قبیل  شرایط و ضوابط و محاسبه مقدار هزینه جریمه پرداختی ، اقدام های اولیه و مدارک مورد نیاز می توانید با مرکز تخصصی مشاوره تحصیلی ، مشاوره خانواده و مشاور حقوقی ” مشاورما ” از طریق شماره تلفن 9099072942 از خطوط ثابت در سراسر کشور تماس حاصل نمایید .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *