• آپارات
  • اینستاگرام

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اسلامی  : دانشگاه آزاد اسلامی از چندین سال پیش برای داوطلبانی که :

  • در کنکور سراسری موفق به قبولی در رشته مورد نظرشان نشده اند .
  • در کنکور سراسری ثبت نام انجام نداده اند .
  • افرادی که مدت ها از آخرین مدرک تحصیلی آن ها می گذرد ولی متناسب با وضعیت فعلی خود به تحصیلات دانشگاهی مرتبط با رشته شغلی شان نیازمند می باشند تا در سطح علمی و سمت شغلی خود ارتقا داشته باشند .
  • افرادی که دارای مدرک دیپلم می باشند .

امکان تحصیل در دانشگاه ها به صورت بدون کنکور را فراهم شده است . این پروسه با استقبال بی نظیر و چشم گیری از سمت متقاضیان تحصیل در دانشگاه رو به رو شد ، تا حدی که چندین بار مهلت ثبت نام از سوی دانشگاه ها تمدید شد .

مراحل ثبت نام بدون کنکور :

برای آشنایی دقیق تر با روند شرکت در این دانشگاه ها می توانید از طریق تماس تلفنی با مشاورین بخش مشاوره تحصیلی اطلاعات جامعی را دریافت نمایید اما اگر بخواهیم در این مقاله به طور خلاصه به این موضوع بپردازیم باید این گونه بیان نماییم که مراحل ثبت نام این رشته ها شامل تهیه کارت اعتباری از سایت دانشگاه آزاد اسلامی ، ثبت نام اینترنتی در سایت دانشگاه آزاد اسلامی و دریافت رسید ثبت نام ( که همان لحظه توسط همان سایت به متقاضی ارائه می گردد ) می باشد . نهایتا پذیرفته شدگان رشته های مختلف باید منتظر اطلاع رسانی دانشگاه خود برای روند ثبت نام حضوری بمانند و پس از ثبت نام حضوری ، سال تحصیلی خود را شروع کنند .

رشته های تحصیلی بدون کنکور :

جالب است بدانید دانشگاه های بدون کنکور در بهترین رشته ها دانشجو می پذیرند . در واقع این دانشگاه ها شامل بهترین رشته های گروه ریاضی مثل مهندسی ها ، بهترین رشته های علوم انسانی مثل حقوق و روانشناسی  و بهترین های رشته های هنر و زبان و کامپیوتر و حتی برخی رشته های گروه تجربی می شود .

در دانشگاه های بدون کنکور شرط سنی و معدل دیپلم ملاکی برای ثبت نام و قبولی به حساب نمی آید . انتظار می رود دانشگاه آزاد اسلامی امسال نیز ثبت نام بدون کنکور را در برنامه خود قرار دهد . درصورت اطلاع رسانی دانشگاه آزاد در این زمینه اطلاعات تکمیلی در سایت ما قرار خواهد گرفت و در صورت نیاز به مشاوره می توانید با  مشاورین ما در  زمینه مشاوره تحصیلی تماس بگیرید و از رشته ها و محل های دانشگاهی سال های گذشته و امسال مطلع شوید .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *