• آپارات
  • اینستاگرام

نتایج مرحله اول کنکور سراسری

نتایج کنکور سراسری

نتایج مرحله اول کنکور سراسری: نتایج کنکور سراسری سال 96 از نیمه دوم مرداد ماه و بر اساس اعلام سازمان سنجش ساعت 18 روز پانزدهم مرداد در سایت سنجش قرار می گیرد و داوطلب های کنکور که در کنکور سراسری شرکت نموده اند می توانند وارد سایت سازمان سنجش شده و با در دست داشتن شماره داوطلبی یا شماره پرونده به همراه کد رهگیری یا شماره سریال وارد سایت شده و کارنامه خود را مشاهده نمایند .

روش های مشاهده نتایج کنکور سراسری :

جهت رفاه داوطلبین  ، سازمان سنجش سه روش  به منظور مشاهده نتایج کنکور سراسری قرار داده تا شما با داشتن هرکدام از اطلاعات داوطلبی بدون مشکل بتوانید به کارنامه خود دسترسی پیدا کنید . به طور مثال اگر شما شماره پرونده تان را دارید اما شماره کد رهگیریتان را ندارید با داشتن شماره پرونده و شماره سریال می توانید نتایج را مشاهده نمایید . در صورتی که نه شماره پرونده دارید و نه شماره سریال باز هم جای نگرانی نیست زیرا می توانید از طریق وارد کردن شماره داوطلبی ، شماره شناسنامه و سال تولدتان وارد شده و به کارنامه تان دسترسی پیدا کنید .

-روش اول : شماره داوطلبی ، شماره شناسنامه و سال تولد داوطلب

-روش دوم :شماره پرونده ،کدرهگیری و شماره شناسنامه داوطلب

-روش سوم : شماره پرونده ، شماره سریال و شماره شناسنامه داوطلب

 

لازم به ذکر است بدانید شماره داوطلبی همان شماره ای است که در کارت ورود به جلسه کنکور سراسری و همینطور بر روی صندلی هر داوطلب درج شده بود . شماره پرونده و کد رهگیری هر داوطلب در رسید ثبت نام که بعد از پایان ثبت نام توسط سایت سازمان سنجش ارائه می شود آمده است و موجود می باشد . شماره سریال هم همان سریال کارت اعتباری است که هنگامی که می خواهید ثبت نام کنید باید آن را خریداری نمایید. .

روش دسترسی به شماره پرونده :

حال فرض را بر این می گذاریم که داوطلبی نه شماره داوطلبی اش را دارد ، نه شماره پرونده یا کد رهگیری خود را به یاد می آورد و نه شماره سریالش را پیدا می کند . در این گونه موارد چه می باید کرد ؟

برای دسترسی به شماره پرونده می بایست با مشاوره تحصیلی تماس حاصل نمایید و یا وارد وب سایت سازمان سنجش شوید ، با ورود به وب سایت در سمت چپ صفحه سیستم پاسخگویی را مشاهده خواهید نمود . برروی گزینه ورود به سیستم پاسخگویی کلیک نمایید و با جواب دادن به سوالاتی موجود هم چون نام آزمون مورد نظرتان ، بیان موضوع مورد نظرتان در سایت عضو شده ، وارد سیستم شوید و درخواست دریافت شماره پرونده داوطلبی را در آن جا ثبت نمایید .

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *