• آپارات
  • اینستاگرام

از خیانت همسرتان جلوگیری کنید

بارها و بارها شده که شما با واژه ی خیانت آشنا هستید و یا امکان دارد برای شما پیش آمده باشد و می دانید که معمولا خیانت بر اثر مسائل جنسی صورت می گیرد.حتما دیده اید که مردی به همسرش خیانت می کند و همسرش بدون آنکه متوجه شود به زندگی اش ادامه می دهد.با خود می گویید که آیا همسر او برای او کم می گذارد؟دوستش ندارد؟زشت است؟ انواع این پرسش ها معمولا برای همه اتفاق می افتد.ولی تا بحال جواب مناسبی برای آن پیدا نشده است.بعد از دیدن همچین مسائلی از دور و اطرافیانتان،شما به نسبت به همه چیز کنجکاو تر می شوید.معمولا سعی می کنید مردان درجه یک خانوادتان را زیر نظر داشته باشید مخصوصا همسرتان.این حس یک حس کاملا عادی است ولی اثبات آن سخت است.

 

مشاوران خیانت مردان را در عوامل زیر می دانند: تنوع طلبی مرد،عدم جذابیت همسر،بد هیکلی و اضافه وزن،عدم ارضای جنسی،مسائل جنسی،ضعف اعتقادات مذهبی و عدم تمکین همسر.  پررنگ ترین دلایل خیانت را می توان 2 دلیل تنوع طلبی و مسائل جنسی نام برد.اگر همسر وی نسبت به نیاز های او شناخت کاملی داشته باشد و به آن ها توجه کند همچین اتفاقاتی به ندرت رخ می دهد.

زمانی که مردی به همسرش خیانت می کند و همسر او نیز متوجه می شود،دیگر داشتن اعتماد و اطمینان قبل از این اتفاق برای زنان امکان پذیر نیست.به دست آوردن اعتماد مجدد بسیار دشوار است.در بیشتر زوجین خیانت زمانی رخ می دهد که پیوند عاطفی قوی ای بینشان نیست.و رابطه شان  نسبت به روزهای اول کم رنگ تر شده است و مرد احساس می کند که از لحاظ عاطفی احتیاج دارد که کسی غیر از همسرش او را سیراب کند.بعد ها امکان دارد حتی زمان هایی که برای خانواده و فرزندانش باید بگذارد را  به بودن در کنار نفر دوم ترجیح دهد.

عده ای از زنان خود مقصر فرار همسرانشان از خانه هستند.رفتار های زشت،سر و وضع ژولیده،نق زدن های دائمی و نزاع ها باعث می شود که همسرانشان راه فرار از خانه را یاد گرفته و به سمت روابط نامشروع برای ارضائ مسائل جنسی کشیده شوند.برای همسرتان ایده آل باشید و این را فراموش نکنید که با ازدواج، شما به خواسته تان رسیده اید،بلکه ازدواج نگهداری میخواهد.

در صورتی که تمايل داريد از تجربيات و دانش مجموعه مشاور ما بهره مند شويد راه حل شما تماس تلفنی با مشاورین با تجربه مجموعه مشاور ما در زمینه های مشاوره خانواده و مشاوره فردی می باشد .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *