• آپارات
  • اینستاگرام

در دوران عقد میان دختر و پسر روابط جنسی باید چگونه باشد؟

دوران عقد به فاصله ای گفته می شود میان عقد تا مراسم ازدواج.در این دوران دختر و پسر سعی در شناخت بیشتر یکدیگر و اینکه آیا برای یکدیگر مناسب هستند پی می برند.در دوران عقد احساسات عاطفی شما شکل می گیرد و برای شناخت بیشتر باید رابطه جنسی باشید ولی به شکل کنترل شده و خفیف.هیچ ازدواجی بر پایه ی تامین نیازهای جنسی شکل نمی گیرد اما می تواند یکی از عوامل مهم در طلاق باشد.

رابطه جنسی در دوران عقد شکل خاص خودش را دارد.شما شرعا همسر یکدیگر هستید ولی نباید یک رابطه به شکل کامل داشته باشید که منجر به بارداری شود.اگر هم باردار شوید کسی نمی تواند به شما حرفی بزند چون شرعا زن و شوهر هستید ولی عرف و جامعه این را نمی گوید.شما باید ملاحظه ی این دوران را داشته باشید و بعضی از حرمت هارا نگه دارید.

شما و همسرتان بعد از خواندن خطبه عقد رسما و شرعا زن و شوهر هستید.اما زن و شوهری که زیر یک سقف نرفته اند. زندگی مشترکشان را آغاز نکرده اند و هنوز وابسته به پدر و مادرشان هستند.شما باید در دوران عقد از این محرمیت برای شناخت بیشتر یکدیگر استفاده کنید. روابط جنسی را در آخرین پله شناخت قرار دهید.اگر در دوران عقد یک رابطه جنسی کامل داشته باشید،شما به هم وابسته تر و پایبند تر می شوید.و اگر خدایی نکرده این عقد بهم بخورد منجر به شکست عاطفی هر دو فرد می شود.البته برای دختران سخت تر از پسران تمام می شود.پس روابط جنسی کامل را به بعد از شروع زندگی مشترک موکول کنید.وقت خود را صرف شناخت دقیق یکدیگر کنید و روابط جنسی را در مرحله ی آخر شناخت قرار دهید.

البته رابطه جنسی برای پایداری و دوام ازدواج  شما مهم است.ولی در دوران عقد چیزی که مهم تر است شناخت دقیق طرف مقابل است.

در صورتی که تمايل داريد از تجربيات و دانش مجموعه مشاور ما بهره مند شويد راه حل شما تماس تلفنی با مشاورین با تجربه مجموعه مشاور ما در زمینه های مشاوره خانواده و مشاوره فردی می باشد .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *