• آپارات
  • اینستاگرام

رفتار مردی که انتخاب کرده ایم مناسب ازدواج است ، یا نه؟

معمولا خانم ها حرف ها و جملات آقایان را بیشتر باور می کنند. در صورتی که مردان بیشتر رفتار خانم ها باور می کنند.این باعث می شود زمانی مردان برای خانم ها شیرین زبانی می کنند و لفظ قلم حرف می زنند،خانم ها حرف هایشان را باور کنند. حتی اگر رفتار مرد با حرف هایش مطابقت نداشته باشد.

برخی از پسر های حرفه ای راجع به خانم ها بیشتر از بقیه می دانند و شروع می کنند به سوء استفاده از خانم ها.به راحتی با چند جمله ی زیبا آنان را مانند موم در دستشان می کنند.به نشانه هایی که به شما آموزش می دهیم توجه کنید و بیشتر مراقب دوست پسر خود باشید:

1)پسرهایی که می گویند فعلا هوای من رو داشته داشته باش تا اوضاعم خوب بشه برات جبران کنم.                                                                                                                اینجور افراد فقط به دغدغه های خود توجه می کنند و به مشکلات شما توجه نمی کنند.آن ها دوست دارند یک خانم همانند شما در کنارشان باشد و فقط برای نیازهای جنسی خودشان و با خانم خوبی مثل شما حس ارزشمند بودن به خود می گیرند. چون شما با تعریف از آن ها حس خوبی به آن ها می دهید. باعث می شوید اعتماد به نفس آن ها بالا برود و خود را دست بالا بگیرند.

2)پسر هایی که مدام از ازدواج کردن با شما صحبت می کنند.

این تیپ مردان می دانند که خانم ها بیشتر به کلمات و جملات توجه می کنند.پس سعی دارند شما را با حرف هایشان خام کنند مخصوصا دختران جوانی که به مسئله ی ازدواج خیلی حساس هستند.این جور پسر ها و مرد ها بیشتر به دنبال حال کردن با خانم ها هستند و معمولا فقط لفظ ازدواج را می زنند. ولی هیچوقت به واقعی کردن آن توجه نمی کنند و بیشتر به دنبال برآورده کردن نیاز های جنسی خودشان هستند.

3)پسر هایی که به شما می گویند صبر کن.

اینجور پسر ها همیشه یک دلیل منطقی برای جلو نیامدنشان دارند. معمولا در بیشتر مواقع آنقدر منطقی است که شما به راحتی باور می کنید.خود را سرگرم کار،دانشگاه،خانواده و خیلی چیز های دیگر می کنند تا برای شما هیچ وقتی نداشته باشند.در رابطه با همچین پسرهایی شما همیشه در اولویت های دوم و سوم آن ها قرار دارید.

در صورتی که تمايل داريد از تجربيات و دانش مجموعه مشاور ما بهره مند شويد راه حل شما تماس تلفنی با مشاورین با تجربه مجموعه مشاور ما در زمینه های مشاوره خانواده و مشاوره فردی می باشد .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *