• آپارات
  • اینستاگرام

قبل از ازدواج این نکات را بدانید.

ازدواج یک پیوند مقدس است و زن و مرد باید اطلاعات کافی از همه چیز را قبل از ازدواج داشته داشند.مطمئنا خیلی چیز ها را باید بدانید تا زندگی موفقی داشته باشید.قبل از ازدواج باید مدتی را صرف شناخت اخلاق ها و روحیات همسر خود کنید. بدون در نظر داشتن روابط جنسی سعی در شناخت کنید.در صورتی که احساس کردید از نظر اخلاقی فرد های مناسب یکدیگر هستید و کاملا شخصیت های یکدیگر را شناخته و درک کرده اید،می توانید در مورد روابط جنسی نیز صحبت کنید.راجع به عادت های خود صحبت کنید.مثل آیا سحر خیز هستید یا خیر؟طرف مقابلتان ولخرج است یا خسیس؟ساعت خواب و رسیدن به کار های شخصیتان چقدر است؟

زبان عشق طرف مقابلتان را یاد بگیرید.عده ای هستند که با گرفتن هدیه یا سورپرایز کردن بیشتر احساس رضایت دارند. ولی عده ای دوست دارند از طریق تماس فیزیکی و یا کلمات عاشقانه به آن ها ابراز علاقه شود.پس مهم است که زبان عشق یکدیگر را یاد بگیرید.حتما حتما نظر همسرتان را راجع به فرزند بدانید.که آیا به فرزند داشتن علاقه دارد؟دختر یا پسر؟تعداد آن ها؟و البته راجع به روش تربیت آن ها نیز صحبت کنید.درست است که اینجور مسائل در ابتدای صحبت ها لازم نیست ولی خدایی نکرده شاید این بزرگترین مشکل در زندگیتان شود.

از او راجع به رفتار با والدینش سوال کنید .این موضوع در شناخت بیشتر همسرتان دخیل است.زیرا کسی که درست رفتار کردن با خانواده ای که زحمتش را کشیده است را بلد باشد،مسلما با شما نیز مانند ملکه ها رفتار می کند.راجع به به اعتقادات مذهبی نیز با یکدیگر صحبت کنید تا خدایی نکرده پس از ازدواج به مشکل بر نخورید.نباید بر سر تک تک مسائل دینی حرف بزنید،همین که بدانید جفتتان پیرو یک اعتقاد هستید کافی است.

انتظارات خود را از ازدواج به او بگویید. از کار خانه تا حساب های پس اندازتان با او صحبت کنید.البته انتظارات خود را از زندگی زناشویی فراموش نکنید و آن گونه که دوست دارید با شما رفتار شود را با او در میان بگذارید.

در صورتی که تمايل داريد از تجربيات و دانش مجموعه مشاور ما بهره مند شويد راه حل شما تماس تلفنی با مشاورین با تجربه مجموعه مشاور ما در زمینه های مشاوره خانواده و مشاوره فردی می باشد .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *