• آپارات
  • اینستاگرام

نشانه های فرد عاشق

مطمئنا تعریف کردن از عشق واقعی خیلی سخت است.ولی نشانه های فرد عاشق مطمئنا آشکار است که می توان در هر رابطه ای با وجود آن ها خوشبختی و عشق واقعی را تجربه کرد.اگر در رابطه ای هستید و دوست دارید بدانید که آیا در حال تجربه کردن عشق با یک عاشق واقعی هستید یا خیر،به نشانه های زیر توجه کنید.

1)مشکلی با سکوت کردن ندارید.

یکی از نشانه های دوام یک رابطه سکوت کردن است.اما منظور از سکوت کردن این نیست که یک سکوت تلخ و سرد باشد. منظور این است که بتوانید کنترل حرف زدن خود را در شرایط ممکن داشته باشید و این سکوت نشانه حاکی از آرامش و صبوری را به دنبال دارد.

2)برای حل کردن اختلافاتتان هر 2 طرف باید تلاش کنید

عشق واقعی نیازمند مراقبت است از سوی هر 2 طرف.این را بدانید که هیچ رابطه ای بدون اختلاف نیست و بین هر زوجی اختلاف وجود دارد اما تفاوت این است که شما بدانید با مشکل باید چگونه برخورد کنید.اگر نمی خواهید که اختلافاتتان زیاد شود باید هر دوی شما به یک اندازه برای طرف مقابل و رابطه تان تلاش کنید.

3)رابطه ای شاد و سرگرم کننده.

خنده تاثیر بسیار مثبتی بر روی جسم و روح شما می گذارد. خنده با فردی که دوستش دارید نشانه ی بسیار خوب و رضایت مندی و دوام رابطه را دارد.یک رابطه ی سرد و یکنواخت هیچوقت برای شما هیجانی نداشته و بعید می دانیم که تا آخر عمر هم ادامه پیدا کند.

4)جذابیت فیزیکی طرف مقابل.

اگر در کنار او اعتماد به نفس بالاتری دارید و احساس غرور می کنید نشانه ی خوبی است.چون فرد مورد نظر شما به شما حس خوبی می دهد ولی به یاد داشته باشید که این حس نیز باید 2 طرفه باشد.جذابیت 2 طرفه ی زوجین برای یکدیگر روند دوام و پایداری رابطه را جلوتر می اندازد.

5)اولویت اصلی شما رابطه باشد.

اگر مدت زمان طولانی است که با هم هستید و هنوز هم احساس می کنید که رابطه تان در اولویت تمام کار هایتان است،می توانید روی پایدار بودن این رابطه حساب باز کنید.

6)برای یکدیگر فضا و حریم شخصی قائل باشیم.

با وجود صمیمیت و عشقی که نسبت به یکدیگر دارید سعی کنید حریم های خصوصی و خلوتگاهی برای خود داشته باشید.هر شخصی در زندگی هر از گاهی احتیاج به فضا و زمان شخصی دارد.اگر این را درک کنیم روابط پایدار تری خواهیم داشت.

7)واقعا به یکدیگر اهمیت دهید.

بدون شک در هر رابطه ای لحظات بد و سختی وجود دارد.اما مراقبت 2 جانبه شما و همسرتان از هم در همچین شرایطی نشانه اهمیت دادن به فرد مورد نظر و رابطه تان است.مراقبت،توجه،احترام و حمایت نشانه های بارز یک عشق واقعی است.

در صورتی که تمايل داريد از تجربيات و دانش مجموعه مشاور ما بهره مند شويد راه حل شما تماس تلفنی با مشاورین با تجربه مجموعه مشاور ما در زمینه های مشاوره خانواده و مشاوره فردی می باشد .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *